Movavi Video Editor 2023

Rób filmy. Twórz. Inspiruj.

Klikając przycisk, pobierasz bezpłatną wersję Movavi Video Editor. *

Movavi Video Editor — program do obróbki filmów.

Movavi Video Editor to intuicyjne oprogramowanie do edycji wideo dla systemu Windows, doskonały program do obróbki filmów, który pomoże Ci tworzyć i edytować dowolny rodzaj filmu — od oszałamiającego klipu z wyzwaniem po wzruszające obchody urodzin. Ten program do edycji filmów ma wszystko, co powinien mieć edytor wideo: bezpłatne pobieranie, niezwykle przejrzysty interfejs (po polsku) i wiele opcji edycji. Ten darmowy program do montowania filmów Movavi uczyni Cię reżyserem Twojej własnej historii.

W Movavi Video Editor każde narzędzie jest dokładnie tam, gdzie można się tego spodziewać. Dzięki temu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zdarzyło Ci się edytować filmów na domowym komputerze, opanujesz edytor filmów i rozpoczniesz profesjonalną edycję w nie więcej niż 20 minut. Pobierz bezpłatnie przyjazny dla początkujących program do tworzenia filmów Movavi. Utwórz film, z którego można być dumnym, i pokaż, że obróbka filmów nie jest Ci obca.

Z Movavi łatwo jest być kreatywnym.

Od teraz tworzenie wysokiej jakości i angażujących filmów będzie Twoją silną stroną — dzięki intuicyjnemu edytorowi filmów Movavi dla systemu Windows edycja filmów jest prosta. Po prostu wymyśl koncepcję, a następnie użyj niesamowitych wbudowanych funkcji, aby łatwo przemienić ją w ucztę dla oczu. Pobierz darmowy program do montażu filmów i wypróbuj go.

Napisy, filtry, przejścia

Wzbogać swoje filmy za pomocą napisów, filtrów i przejść.

Chroma Key

Twórz wspaniałe tła do swoich filmów.

Wideo w pionie

Ustaw odpowiedni współczynnik proporcji do przesyłania filmów na YouTube, Instagram, Facebook.

Stabilizacja

Zwiększ płynność filmów, usuwając drgania kamery.

Obraz w obrazie

Pokaż wydarzenia z różnych kątów lub dodaj komentarz wideo do istniejących filmów.

Stylizacja

Użyj kreatywnych filtrów, aby wprowadzić odpowiedni nastrój do swojego materiału filmowego.

Lektor

Opowiadaj historie i dodawaj komentarze za pomocą funkcji nakładania głosu lektora.

Doskonały domowy program do tworzenia filmów

Movavi Effects Store

Kup niesamowity pakiet napisów, przejść i innych ekstra dodatków zaprojektowanych przez naszych profesjonalnych grafików. Niech twoje filmiki zabłysną!

Co nowego w Movavi Video Editor

Usuwanie tła oparte na AI

Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji, aby błyskawicznie podmienić tła w swoich filmach z wakacji, bez konieczności stosowania zielonych ekranów. Wrzuć nową, żywą scenę i przygotuj się na lawinę polubień na TikToku!

Odszumianie oparte na AI

Przebij się przez szum, jeśli tego lata imprezy były ostre! Usuń ze swoich filmów odgłosy samochodów, wiatru i inne niefajne dźwięki dzięki nowej, sterowanej przez sztuczną inteligencję funkcji odszumiania dźwięku.

Bezpośrednie przesyłanie na TikTok

Tej jesieni wejdź na stronę Dla Ciebie dzięki bezpośredniemu udostępnianiu na TikToku. Wrzucaj swoje słoneczne filmy prosto z aplikacji i znacznie szybciej zbieraj tony wyświetleń i polubień!

Dodatkowe efekty dla YouTube

Daj się ponieść kreatywności! Oprócz 5 nowych ramek otrzymasz od nas ekskluzywną paczkę efektów dla YouTube bez żadnych opłat — tylko dlatego, że Cię kochamy. Wypróbuj je w swoim następnym hicie!

Movavi Video Editor 2023

Wersja
23.0.1
Rozmiar
94,4 MB
Cena
HK$389z VAT
Wymagania systemowe
System operacyjny
Microsoft® Windows® 7/8/10/11 z zainstalowanymi bieżącymi poprawkami i Service Packami
Procesor
Intel®, AMD®, lub inny kompatybilny procesor dwurdzeniowy, 1,5 GHz
Karta graficzna
Intel® HD Graphics 2000, NVIDIA® GeForce® seria 8 i 8M, Quadro FX 4800, Quadro FX 5600, AMD Radeon R600, Mobility Radeon HD 4330, Mobility FirePro seria, Radeon R5 M230 i mocniejsze karty graficzne
Ekran
Rozdzielczość ekranu 1280 × 768, kolor 32-bitów
Pamięć RAM
2 GB
Przestrzeń na dysku twardym
400 MB wolnej przestrzeni dyskowej na instalację, 600 MB dla bieżących procesów programu
Uprawnienia systemowe
Do instalacji programu wymagane są uprawnienia administratora

* Bezpłatna wersja Movavi Video Editor ma następujące ograniczenia: 7-dniowy okres próbny, znak wodny na filmach wyjściowych oraz, jeśli zapisujesz projekt jako plik audio, możliwość zapisania tylko połowy długości dźwięku. Dowiedz się więcej

Subskrybuj i otrzymuj najnowsze i specjalne oferty